Witamy Państwa w naszym serwisie internetowym Coins Dealer, zajmującym się między innymi sprzedażą monet kolekcjonerskich, numizmatów oraz monet bulionowych. Nasze wieloletnie zamiłowanie do kolekcjonowania, skłoniło nas do rozpoczęcia własnej działalności w branży numizmatycznej, którą prowadzimy od listopada 2009 roku. Coins Dealer to firma posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku dlatego w 2016 roku wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozpoczynając sprzedaż internetową.


Oprócz sprzedaży, zajmujemy się również skupem monet złotych oraz sztabek. W swoim asortymencie posiadamy unikalne przedmioty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów i inwestorów.


W naszej ofercie znajdują się:
– złote i srebrne monety kolekcjonerskie
– monety wycofane z obiegu (np. PRL, inne kraje Świata)
– bilony obiegowe
– sztabki złote oraz srebrne
– medale
– banknoty polskie oraz zagraniczne
– całe zbiory, kolekcje numizmatyczne

Nr rachunku do wpłaty:
Bank Millenium
IBAN: PL 12 1160 2202 0000 0001 5051 6167
SWIFT: BIGBPLPW

Nasza firma od wielu lat współpracuje z numizmatami z całej Europy, dlatego też jesteśmy w stanie przyjąć od Państwa zamówienia na konkretne monety.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości zaproponowania własnej ceny do każdego przedstawionego na naszej stronie internetowej produktu. Wszystkie ceny przedstawione przez nasz serwis podlegają negocjacji, jednak cena ostateczna uzależniona jest od aktualnego kursu złota, który podajemy na stronie.

W celu dokonania zakupu serdecznie zapraszamy Państwa do zarejestrowania się w naszym serwisie. Istnieje również możliwość dokonania jednorazowego zakupu bez rejestracji.
Składając zamówienie w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że oferowane przedmioty pochodzą z legalnego źródła.

Akceptujemy wszelkie formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa). Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Zapraszamy Państwa również do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym w Toruniu przy ulicy Most Paulinki 10. Nasz doświadczony zespół doradców chętnie udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.


Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą z naszym sklepem, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje.